Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
Anika girl, rajf za kosu, jednorog
4.90 BAM
| Težina | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 22.40 × 23.00 × 4.80 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Anika girl |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828228697 |
Amanda girl, maska za spavanje, jednorog
6.51 BAM
| Težina | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26.50 × 15.10 × 2.80 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Amanda girl |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828228765 |
Refresh Trend, flašica za vodu, plastična, 650ml, miks
7.30 BAM
| Brend | Takk |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Offi yobro, tasteri, 10 različitih fraza po tasteru
17.60 BAM
| Brend | Takk |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Offi yobro, set za vježbanje, 6 različitih vježbi
9.30 BAM
| Brend | Takk |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |