Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
Style Trend, čaša sa cjevčicom, plastična, metalik, 710ml, miks
19.31 BAM
| Težina | 0.23 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 10.20 × 10.40 × 25.00 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Style Trend |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828163998 |
Lucy, šolja, poruka, miks
7.90 BAM
Flowy baby, flašica za vodu, plastična, 350ml, miks Limo, djevojčice
7.20 BAM
| Težina | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 10.10 × 8.70 × 17.50 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Flowy baby |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828165244 |
Flowy baby, flašica za vodu, plastična, 350ml, miks, Limo, dječaci
7.20 BAM
| Težina | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 10.20 × 9.40 × 17.50 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Flowy baby |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828165237 |
Flowy baby, flašica za vodu, plastična, 350ml, miks, dječak
| Težina | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 9.50 × 8.30 × 17.50 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Flowy baby |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828278395 |
0
dana
00
sati
00
minuta
00
sekundi
Sticky Fun, stikeri, putovanje
2.40 BAM
| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 27.00 × 0.11 × 18.00 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Sticky Fun |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828295620 |
Sticky Fun, stikeri, djevojke
2.90 BAM
| Težina | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33.00 × 0.16 × 19.00 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Sticky Fun |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828295637 |