Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
KR10, privjesak, srce, lady, miks
2.50 BAM| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 7.20 × 8.00 × 2.30 cm |
| Brend | Takk |
| Model | KR10 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828148612 |
KR10, privjesak, pufna, miks
2.50 BAM| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 11.10 × 7.70 × 5.00 cm |
| Brend | Takk |
| Model | KR10 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828148629 |
KR10, privjesak, naočare, pufna, miks
2.50 BAM| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 9.30 × 8.60 × 6.00 cm |
| Brend | Takk |
| Model | KR10 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828148636 |
KR10, privezak, perlice, miks
2.50 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 15.00 × 3.00 × 0.80 cm |
| Brend | Takk |
| Model | KR10 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828148667 |
Flowy baby, flašica za vodu, plastična, 350ml, miks Limo, djevojčice
7.20 BAM| Težina | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 10.10 × 8.70 × 17.50 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Flowy baby |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828165244 |
Flowy baby, flašica za vodu, plastična, 350ml, miks, Limo, dječaci
7.20 BAM| Težina | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 10.20 × 9.40 × 17.50 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Flowy baby |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828165237 |
Sticky Fun, stikeri, putovanje
2.40 BAM| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 27.00 × 0.11 × 18.00 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Sticky Fun |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828295620 |
Sticky Fun, stikeri, djevojke
2.90 BAM| Težina | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33.00 × 0.16 × 19.00 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Sticky Fun |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828295637 |
Lara lady, lančić, srce
3.30 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 11.00 × 8.30 × 0.80 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Lara lady |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828225627 |
Lara lady, lančić, perlice, crna
2.50 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 11.10 × 8.20 × 1.00 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Lara lady |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828225641 |
Lara lady, lančić, loptica
3.30 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 11.10 × 8.30 × 1.00 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Lara lady |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828225634 |
Lara lady, lančić, kristali, srebrna
4.90 BAM| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 11.20 × 8.20 × 1.30 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Lara lady |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828225672 |