Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
Prikaz svih 2 rezultataSorted by popularity
| Težina | 0.68 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 32.00 × 4.70 × 34.00 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Urban time |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605039758681 |
| Težina | 0.80 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 32.00 × 2.67 × 64.50 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Urban time |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828044983 |
Još nemate račun?
Napravi račun