Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
Sky Lantern, leteći balon, miks boja
6.10 BAM| Brend | Festa |
|---|---|
| Jedinica mjere | KOM |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605028889679 |
| Nasumični odabir | Da |
Rosett 10, ukrasna traka, 25mm, 3m, ljubičasta
3.90 BAM| Brend | Festa |
|---|---|
| Jedinica mjere | KOM |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828039378 |
| Boja | Ljubičasta |
| Dimenzije | 25mm x 3m |
| Materijal | Saten |
Rosett 10, ukrasna traka, 25mm, 3m, roze
3.90 BAM| Brend | Festa |
|---|---|
| Jedinica mjere | KOM |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828039392 |
| Boja | Roze |
| Dimenzije | 25mm x 3m |
| Materijal | Saten |
Fashion set, dnevnik sa ključem i hemijskom olovkom, jednorog
8.49 BAM| Brend | Festa |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828059789 |
| Materijal | Sastav označen na pakovanju |
| Pol | Ženski |
Baleiro, nijeme karte za 6 razred, Evropa
2.60 BAM| Brend | Kengur |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Srbija |
| Barkod | 8600828052506 |
Pop fashion, ranac, Cosmic girl
53.00 BAM| Brend | Play |
|---|---|
| Jedinica mjere | KOM |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828058942 |
| Pol | Ženski |
Rogers, uskršnja dekoracija, patuljak, roze, 41cm
Original price was: 22.00 BAM.10.16 BAMCurrent price is: 10.16 BAM.| Brend | Festa |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Aktuelni dizajn | Patuljak |
| Barkod | 8600828057280 |
| Visina | 41cm |
0
dana
00
sati
00
minuta
00
sekundi