Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
Track City, igračka, staza sa vozovima, 69K
65.50 BAM| Težina | 1.77 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 61.90 × 10.60 × 42.30 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Track City |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828236333 |
Squeezy unicorn, gumena igračka, jednorog
2.80 BAM| Težina | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 44.20 × 32.90 × 0.54 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Squeezy unicorn |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828221148 |
Squeezy space, gumena igračka, astronaut
3.00 BAM| Težina | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 16.90 × 11.10 × 3.80 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Squeezy space |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828221131 |
Squeezy brain, gumena igračka, mozak
8.60 BAM| Težina | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 6.20 × 7.80 × 6.00 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Squeezy brain |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828124173 |
Squeezy antistress, gumena igračka, kugla 8
6.10 BAM| Težina | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 6.50 × 6.90 × 6.50 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Squeezy antistress |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828221179 |
Speed, igračka, vatrogasni kamion sa zvukom i svjetlima, 945
29.00 BAM| Težina | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 38.70 × 13.20 × 24.30 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Speed |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828092175 |
Speed, igračka, plastični auto, 7866, miks
14.91 BAM| Težina | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 95.80 × 38.20 × 2.87 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Speed |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605039791657 |
Speed, igračka, plastični auto, 7859, miks
13.60 BAM| Težina | 0.41 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 98.00 × 40.60 × 2.30 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Speed |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605039791671 |
Speed, igračka, kamion sa mješalicom sa zvukom i svjetlima, 703
29.00 BAM| Težina | 0.67 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 99.00 × 41.50 × 3.25 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Speed |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828092199 |
Speed, igračka, kamion sa dizalicom sa zvukom i svjetlima, 693
30.50 BAM| Težina | 0.73 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 98.20 × 41.60 × 3.25 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Speed |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828092182 |
Speed, igračka, kamion đubretarac sa zvukom i svjetlima, 719
32.00 BAM| Težina | 0.71 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 12.90 × 38.80 × 24.00 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Jinheng |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828272362 |
Sozzle, slagalica, New York, 1000 komada
18.60 BAM| Težina | 0.73 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 5.50 × 24.90 × 20.50 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Sozzle |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8715427087146 |