Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
Fashion set, dnevnik sa setom pribora, psi
10.00 BAM| Težina | 0.22 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 21.20 × 23.80 × 4.00 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Fashion set |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828203977 |
Fashion set, dnevnik sa setom pribora, Minnie Mouse
11.40 BAM| Težina | 0.23 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 49.20 × 44.20 × 0.92 cm |
| Brend | Best Buy |
| Licenca | Minnie |
| Model | Fashion set |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828204042 |
Fashion set, dnevnik sa hemijskom olovkom, psi
5.80 BAM| Težina | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 19.60 × 15.10 × 3.30 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Fashion set |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828203908 |
Fashion set, kreativni set, psi
11.40 BAM| Težina | 0.24 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 44.50 × 34.60 × 0.47 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Fashion set |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828204011 |
Fashion set, kreativni set, jednorog
11.40 BAM| Težina | 0.24 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 18.30 × 15.20 × 2.80 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Fashion set |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828203861 |
Lava, lampa, školjka, bijela
37.50 BAM| Težina | 0.44 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 13.70 × 14.50 × 11.30 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Lava |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828248039 |
Evia girl, šnala, srce
1.70 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 11.40 × 9.20 × 1.50 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Evia girl |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828228512 |
Evia girl, šnala, mašna, roze
3.30 BAM| Težina | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 19.70 × 20.60 × 4.30 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Evia girl |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828228628 |
Evia girl, šnala, mašna, pastel roze
4.90 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 11.50 × 11.20 × 2.80 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Evia girl |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828228611 |
Evia girl, šnalice, pufna, miks, 6K
3.30 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 12.60 × 7.10 × 2.00 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Evia girl |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828228468 |
Evia girl, šnalice, plastične, roze, 12K
2.50 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 11.50 × 8.20 × 2.00 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Evia girl |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828228505 |
Evia girl, šnalice, plastične, miks, 12K
2.50 BAM| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 10.90 × 8.20 × 1.80 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Evia girl |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828228499 |