Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
Eggy, uskršnja dekoracija, drvena, cvijet, 20cm
12.40 BAM| Težina | 0.18 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 45.00 × 45.00 × 0.80 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Eggy |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828055958 |
Easty fancy, dekorativna jaja, crno-zlatna, 6cm, miks
1.21 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 53.20 × 37.90 × 0.17 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Easty fancy |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605039756595 |
Donald, uskršnja dekoracija, zec, LED, 62cm
35.50 BAM| Težina | 0.38 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 46.70 × 41.00 × 2.16 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Donald |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828057266 |
Donald, uskršnja dekoracija, patuljak, LED, 41cm
28.50 BAM| Težina | 0.31 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 59.50 × 29.70 × 2.73 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Donald |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828057273 |
Dizzy, uskršnja dekoracija, girlanda, 105cm
15.40 BAM| Težina | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 57.00 × 47.30 × 0.58 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Dizzy |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828057105 |
Dizzy, uskršnja dekoracija, drvo, 22cm
23.51 BAM| Težina | 0.23 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 55.00 × 35.00 × 2.04 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Dizzy |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828059246 |
Dicti, rečnik stranih reči, A6, 3 kolone, 32 lista
0.66 BAM| Težina | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 14.70 × 10.60 × 1.00 cm |
| Brend | Sazio Neo |
| Model | Dicti |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Srbija |
| Barkod | 8600828116918 |
Dicti, rečnik stranih reči, A6, 2 kolone, 32 lista
0.66 BAM| Težina | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 15.10 × 10.70 × 1.30 cm |
| Brend | Sazio Neo |
| Model | Dicti |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Srbija |
| Barkod | 8600828116895 |
Crafty NY, novogodišnja dekoracija, Snješko, 3 x 3cm, 6K
1.90 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 32.20 × 25.50 × 0.10 cm |
| Brend | Junior |
| Model | Crafty NY |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828123459 |
Crafty NY, novogodišnja dekoracija, Nova godina, 12 x 17cm, 4K
2.70 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 49.90 × 40.30 × 0.08 cm |
| Brend | Junior |
| Model | Crafty NY |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828123480 |
Chompy, keramička figura, zec sa jajetom, 8.5cm
10.20 BAM| Težina | 0.28 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 56.10 × 25.00 × 0.82 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Chompy |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828060556 |
Chompy, keramička figura, jaje sa ušima, bijela, 13cm
9.00 BAM| Težina | 0.72 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 30.00 × 1.94 × 40.00 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Chompy |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828060624 |