Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
Prodavnica / Pokloni / Aksesoari / Amanda girl, maska za spavanje, maca
Amanda girl, maska za spavanje, maca
Amanda girl maska za spavanje, maca, od mekane plišane tkanine. Blokira svjetlo za mirniji san kod kuće i na putovanju. Elastična traka za udobno pristajanje. Ružičasti dizajn s ušima i srcima. Idealna za djevojčice.
6.00 BAM
Nedostaje još 50.00 BAM za besplatnu dostavu!
3
posjetilaca upravo gledaju ovaj proizvod!
| Težina | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26.50 × 12.90 × 2.80 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Amanda girl |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828228758 |
Često kupljeno zajedno
Anika girl, set rajf za kosu, mašna, 3K
3.70 BAM
| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 18.60 × 12.40 × 2.00 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Anika girl |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828228734 |
Valter, ram za fotografiju, drvo, bijela, 13x18cm
11.20 BAM
| Brend | Festa |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Boja | Transparentna |
| Varijacija | Transparentna |
| Barkod | 8600828010858 |
Preporučeni proizvodi
Valter, ram za fotografiju, drvo, bijela, 13x18cm
11.20 BAM
| Brend | Festa |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Boja | Transparentna |
| Varijacija | Transparentna |
| Barkod | 8600828010858 |
Cott, folija za registrator, 60mic, A4, kristal, 100K
13.00 BAM
| Brend | Biro Time |
|---|---|
| Jedinica mjere | Pakovanje |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605039775541 |
Play sand, kinetički pijesak sa velikom kadicom i kalupima, miks, 1000g
22.50 BAM
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Barkod | 8600828017505 |
| Porijeklo | Turska |
Ghost X, izbrisiva gel olovka, plava, 0.7mm
2.90 BAM
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Barkod | 8600828013941 |
| Porijeklo | Kina |
