Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
Prodavnica / Putovanje i moda / Torbe / Ženske torbe / Sophia G, torba, crna
Sophia G, torba, crna
Omiljeni ženski aksesoar i modni detalj svake žene. Ženske torbe upečatljivog i modernog dizajna upotpuniće svaki stil.
33.01 BAM
Nedostaje još 50.00 BAM za besplatnu dostavu!
Na stanju
6
posjetilaca upravo gledaju ovaj proizvod!
| Brend | DIVA |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828196729 |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | 28x11x27 cm |
| Materijal | PVC |
Često kupljeno zajedno
G-1000, gel olovka, plava, 0.7mm
0.44 BAM
| Brend | Biro Time |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Barkod | 8605028892105 |
| Porijeklo | Kina |
G-1000, gel olovka, crvena, 0.7mm
0.44 BAM
| Brend | Biro Time |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Barkod | 8605028892112 |
| Porijeklo | Kina |
G-1000, gel olovka, crna, 0.7mm
0.44 BAM
| Brend | Biro Time |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Barkod | 8605028892129 |
| Porijeklo | Kina |
Nedavno gledano
Sophia I, torba, siva
33.01 BAM
| Brend | DIVA |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828196743 |
| Boja | Siva |
| Dimenzije | 28x11x27 cm |
| Materijal | PVC |
Ice Master, ručni frižider, puder pink, 20l
88.00 BAM
| Brend | DIVA |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828308887 |
| Boja | Puder pink |
| Zapremina | 20 l |
Valencia, neseser, ABS, crna, 12 inch
32.90 BAM
| Brend | Empire |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828356123 |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | 32 x 15 x 22 cm |
Zibo, torba za plažu, list
13.00 BAM
| Brend | DIVA |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828197733 |
| Dimenzije | 45 x 36 x 14 cm |
| Materijal | Pamuk |
JT-GPC030, džojstik, PC, crni
13.90 BAM
| Brend | No Statovac |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Boja | Crna |
| Varijacija | Crna |
| Barkod | 6957224012842 |
DMP008, podloga za miša, gejmerska, Jetion
9.30 BAM
| Brend | No Statovac |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Boja | Crna |
| Varijacija | Crna |
| Barkod | 6952110081131 |
Preporučeni proizvodi
Valter, ram za fotografiju, drvo, bijela, 13x18cm
11.81 BAM
| Brend | Festa |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Boja | Transparentna |
| Varijacija | Transparentna |
| Barkod | 8600828010858 |
Cott, folija za registrator, 60mic, A4, kristal, 100K
14.50 BAM
| Brend | Biro Time |
|---|---|
| Jedinica mjere | Pakovanje |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605039775541 |
Play sand, kinetički pijesak sa velikom kadicom i kalupima, miks, 1000g
22.50 BAM
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Barkod | 8600828017505 |
| Porijeklo | Turska |
Ghost X, izbrisiva gel olovka, plava, 0.7mm
2.90 BAM
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Barkod | 8600828013941 |
| Porijeklo | Kina |
Holdy, čaša za olovke, Minnie Mouse
3.21 BAM
