Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
Prodavnica / Šok artikli / Outdoor, kvad na akumulator, 6V, 4Ah, siva
Pripremite se za avanturu! Dječiji kvad od izdržljive plastike namijenjen je vožnji na otvorenom, sa velikim točkovima i stabilnim sjedištem za sigurnu zabavu. Veliki točkovi i stabilno sjedište pružaju sigurniju vožnju, dok mališani uživaju u satima zabave i razvijaju koordinaciju i samostalnost. Sa dimenzijama 42 × 73 × 47 cm, kvad je savršeno prilagođen djeci uzrasta 2+ godine, a nosivost do 23 kg omogućava bezbrižnu vožnju i prve korake ka istraživanju svijeta. Zahvaljujući akumulatoru od 6V 4Ah, mali vozači mogu dugo da uživaju u vožnji. Kvad nema daljinski upravljač, namijenjen je samostalnoj vožnji.
129.91 BAM Original price was: 129.91 BAM.64.95 BAMCurrent price is: 64.95 BAM.
0
dana
00
sati
00
minuta
00
sekundi
Nedostaje još 50.00 BAM za besplatnu dostavu!
Nema na stanju
Obavijesti me kada proizvod bude na stanju
SKU:
873106
Kategorija: Šok artikli
5
posjetilaca upravo gledaju ovaj proizvod!
| Težina | 6.00 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 67.20 × 37.10 × 34.50 cm |
| Brend | Kengur |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828331045 |
| Boja | Siva |
| Dimenzije | 42 x 73 x 47 cm |
| Uzrast | 2 + |
| Nosivost | Do 23 kg |
Često kupljeno zajedno
Premium 40, sveska metalik, A4, dikto, 40 lista, Geometric
3.60 BAM
Odaberi opcije
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Brend | Play |
|---|---|
| Linijatura | Dikto |
| Jedinica mjere | Komad |
| Format | A4 |
| Porijeklo | Hrvatska |
| Varijacija | Crazy ideas, Stay strong, Stop wishing start doing, Think happy thoughts, Work hard, Work hard and be proud |
| Barkod | 8600828006974 |
Valter, ram za fotografiju, drvo, bijela, 13x18cm
11.20 BAM
| Brend | Festa |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Boja | Transparentna |
| Varijacija | Transparentna |
| Barkod | 8600828010858 |
Preporučeni proizvodi
Valter, ram za fotografiju, drvo, bijela, 13x18cm
11.20 BAM
| Brend | Festa |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Boja | Transparentna |
| Varijacija | Transparentna |
| Barkod | 8600828010858 |
Cott, folija za registrator, 60mic, A4, kristal, 100K
13.00 BAM
| Brend | Biro Time |
|---|---|
| Jedinica mjere | Pakovanje |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605039775541 |
Play sand, kinetički pijesak sa velikom kadicom i kalupima, miks, 1000g
22.50 BAM
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Barkod | 8600828017505 |
| Porijeklo | Turska |
Ghost X, izbrisiva gel olovka, plava, 0.7mm
2.90 BAM
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Barkod | 8600828013941 |
| Porijeklo | Kina |
