Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Ivory, etiketa, 16, 105 x 37,125, 100K, A4
| Brend | Biro Time |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Turska |
| Boja | Bijela |
| Barkod | 8600828013491 |
Fiesta pennanty, zastava, Peppa Pig
| Brend | No brend |
|---|---|
| Licenca | Peppa Pig |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 5201184911044 |
Milimita, milimetarski blok, A3, 25 lista
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Srbija |
Dably, rezač, Space
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Be Organized, kutija za odlaganje sa poklopcem, 3K
29.00 BAM| Brend | Biro Time |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Rogers, uskršnja dekoracija, patuljak, roze, 34cm
9.95 BAM| Težina | 0.10 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 60.50 × 32.50 × 1.08 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Rogers |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828059345 |
Cott, folija za registrator, 60mic, A4, kristal, 100K
13.00 BAM| Brend | Biro Time |
|---|---|
| Jedinica mjere | Pakovanje |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605039775541 |
Crafty shapes, kraft oblici, vozila, miks, eva pjena, 8K
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| PDV | 20% |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605000011111 |
Superb, ranac, Elite Eleven
SB05, torba za blok 5, djevojčica, Fashion, Shiny
Limo, ranac predškolski, Free Kick
Foamy 10, predškolski ranac, Dog
44.00 BAM
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828179494 |
| Dimenzije | 21 x 9,5 x 30cm |
| Materijal | Eva pena |
Maxx, ranac anatomski, Girly shine
71.50 BAM
| Brend | Play |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828175816 |
| Dimenzije | 41 x 31 x 21 cm |
| Materijal | Poliester |