Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Crafty deco, kraft dekoracija, pera, miks, 24K
2.70 BAM
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| PDV | 20% |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605000011111 |
Rosett 10, ukrasna traka, 15.9mm, 3m, roze
0.50 BAM
| Brend | Festa |
|---|---|
| Jedinica mjere | KOM |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828039262 |
| Boja | Roze |
| Dimenzije | 15,9mm x 3m |
| Materijal | Saten |
1264 Drawing, blok za crtanje sa spiralom, A4, 180g, 50 lista
| Brend | Fabriano |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Italija |
7003, šestar metalni sa dodatkom, kutijica
10.40 BAM
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Barkod | 8605028857647 |
| Porijeklo | Kina |
Easty fancy, dekorativna jaja, crno-zlatna, 6cm, miks
0.75 BAM
| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 53.20 × 37.90 × 0.17 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Easty fancy |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605039756595 |
Crafty styro, vjenčić stiropor, 200mm
3.10 BAM
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| PDV | 20% |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605000011111 |