Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Easty fancy, dekorativna jaja, crno-zlatna, 6cm, miks
0.75 BAM
| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 53.20 × 37.90 × 0.17 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Easty fancy |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605039756595 |
Crafty deco, traka samoljepljiva, cirkoni, miks, 1m
2.80 BAM
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Foamy 10, predškolski ranac, Dog
44.00 BAM
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828179494 |
| Dimenzije | 21 x 9,5 x 30cm |
| Materijal | Eva pena |
Brillio XL, tempera, 500ml, odaberite boju
6.60 BAM
Odaberi opcije
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Crafty ropy, kraft kanap, pamučni, miks, 4m, 6K
3.00 BAM
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| PDV | 20% |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605000011111 |
Heli stick, silikonski štapići, 18cm, 6K, odaberite nijansu
Cena od: 1.90 BAM
Odaberi opcije
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Varijacija | Miks boja, Srebrna, Transparentna, Zlatna |
|---|---|
| Barkod | 8605039776036, 8605039776043, 8605039776050, 8605039776067 |
| Boja | Miks, Srebrna, Transparentna, Zlatna |
| Brend | Junior |
| Jedinica mere | Komad |
Ivory, etiketa, 16, 105 x 37,125, 100K, A4
Rosett 10, ukrasna traka, 15.9mm, 3m, siva
0.50 BAM
| Brend | Festa |
|---|---|
| Jedinica mjere | KOM |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828039316 |
| Boja | Siva |
| Dimenzije | 15,9mm x 3m |
| Materijal | Saten |