Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Brillio XL, tempera, 500ml, odaberite boju
6.60 BAM
Odaberi opcije
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stick Tix, lijepak u stiku, 8g
0.80 BAM
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Barkod | 8605028824694 |
| Porijeklo | Kina |
Rosett 10, ukrasna traka, 15.9mm, 3m, roze
0.50 BAM
| Brend | Festa |
|---|---|
| Jedinica mjere | KOM |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828039262 |
| Boja | Roze |
| Dimenzije | 15,9mm x 3m |
| Materijal | Saten |
Sozzle, slagalica, životinje, Jumbo, 48 dijelova
22.50 BAM
| Brend | Ozzo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Planetoid, globus, 26cm, Green
Foamy 10, predškolski ranac, Dog
44.00 BAM
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828179494 |
| Dimenzije | 21 x 9,5 x 30cm |
| Materijal | Eva pena |
SB05, torba za blok 5, djevojčica, Fashion, Shiny
Superb, ranac, Elite Eleven
Maxx, ranac anatomski, Girly shine
71.50 BAM
| Brend | Play |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828175816 |
| Dimenzije | 41 x 31 x 21 cm |
| Materijal | Poliester |