Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
SB05, torba za blok 5, djevojčica, Fashion, Shiny
Outdoor, tricikl, dinosaurus, roze
| Težina | 3.00 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 55.90 × 27.50 × 27.00 cm |
| Brend | Kengur |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828356703 |
| Boja | Roze |
| Dimenzije | 70 x 50 x 47 cm |
| Pol | Ženski |
| Uzrast | 3-8 godina |
| Nosivost | Do 50 kg |
Yobo Shape, kreda za beton, krofne, 6K
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Fiesta pennanty, zastava, Peppa Pig
Star light 6, šljokice, puder, neon miks, 6K
Fino masa, masa za modelovanje, bijela, 500g
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Španija |