Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Standart canvas, dečiji blind ram, set, 25 x 25cm
| Težina | 0.26 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 25.30 × 25.40 × 1.80 cm |
| Brend | Professional |
| Licenca | Student |
| Model | Standart canvas |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828117809 |
SB05, torba za blok 5, djevojčica, Fashion, Shiny
Rimini, kofer, ABS/PC, Joystick journey, 20 inch
| Brend | Empire |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Foody, kutija za užinu, plastična, 550ml, T-rex 1m
Pribor za linorez, 3K
| Brend | Sazio |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Barkod | 8605039706767 |
| Porijeklo | Srbija |
Ultra brush, flomaster sa četkicom, 10K
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Art Creation, gvaš, set, 8K, 8 x 12ml
| Brend | Royal Talens |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Holandija |
| Pol | Unisex |
| Barkod | 8712079312923 |
Limo, ranac predškolski, Free Kick
Maxx, ranac anatomski, Girly shine
71.50 BAM
| Brend | Play |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828175816 |
| Dimenzije | 41 x 31 x 21 cm |
| Materijal | Poliester |
Foamy 10, predškolski ranac, Dog
44.00 BAM
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828179494 |
| Dimenzije | 21 x 9,5 x 30cm |
| Materijal | Eva pena |