Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Opal, planer tabla sa priborom za pisanje, Mojito
Mistic, izbrisiva gel olovka, plava, 0.5mm, Ice cream
Pure light, mirišljava sveća, 450g, miks
| Težina | 1.63 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 12.00 × 12.00 × 12.30 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Pure Light |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828352897 |
Heli stick 11, silikonski štapići u tubi, providni, 1.1×20 cm, 16K
5.60 BAM
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
K-Block, kraft blok vellum, tačkasta, miks, 42K
Style Trend, čaša sa cjevčicom, plastična, metalik, 710ml, miks
11.45 BAM
| Težina | 0.23 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 10.20 × 10.40 × 25.00 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Style Trend |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828163998 |
Ultra black, drvena boja, trouglasta, 12K
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |