Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
DIY, puzzle, mini 3D, kengur
| Brend | Ozzo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Talent, torbica za patike sa sigurnosnim sistemom, T-Rex 1M
Stills, ram za fotografiju, metalni, venčanje, 13x18cm
| Brend | Takk |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
FRN2412, štafelaj, stoni, borovo drvo, plava
| Brend | Professional |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Turska |
Crafty woody, kraft dekoracija, jagode, drvo, 15K
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605000011111 |
Carteira, dječji novčanik sa trakom, Unicorn love
| Brend | Play |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828176202 |
| Dimenzije | 14 x 9 x 5 cm |
| Materijal | Poliester |
Pure essence, mirišljava sveća, 400g, miks
| Težina | 0.96 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 13.60 × 13.50 × 8.30 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Pure Essence |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828352927 |