Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Exclusive 40, sveska PU korice, A4, dikto, 40 lista, Illusion
Cena od: 3.60 BAM3.10 BAM
Odaberi opcije
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Brend | Play |
|---|---|
| Linijatura | Dikto |
| Jedinica mjere | Komad |
| Format | A4 |
| Porijeklo | Kina |
| Varijacija | Bronzana, Ljubičasta, Roze, Svetlo plava, Tirkizna, Zelena |
| Barkod | 8600828005755 |
Cristal L, lenjir, 20cm
| Brend | Sazio |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Barkod | 8605039706590 |
| Porijeklo | Srbija |
Aqua Stroke, četkica sa rezervoarom, ravna i okrugla, 3K
| Težina | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 42.30 × 40.10 × 0.14 cm |
| Brend | Junior |
| Model | Aqua Stroke |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828278326 |
Sticky, knjiga sa stikerima, moćne djevojčice
| Brend | Agato |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Pop brush Eyck, četkica, okrugla, natural – odaberite veličinu
Cena od: 5.80 BAM
Odaberi opcije
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Trolley, ranac sa točkićima, Spider-Man, Thwip
| Brend | Best Buy |
|---|---|
| Licenca | Spiderman |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828179906 |
| Dimenzije | 49 x 34 x 24 cm |
| Materijal | Poliester |
Carteira, dječji novčanik sa trakom, Unicorn love
| Brend | Play |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828176202 |
| Dimenzije | 14 x 9 x 5 cm |
| Materijal | Poliester |