Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Crafty eyes, kraft oči, 10mm, 50K
1.10 BAM
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| PDV | 20% |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605000011111 |
SFE075, štafelaj, luks, aluminijumski
74.00 BAM
| Brend | Statovac ART |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Pol | Unisex |
| Barkod | 8606011272867 |
Easty fancy, dekorativna jaja, crno-zlatna, 6cm, miks
0.75 BAM
| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 53.20 × 37.90 × 0.17 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Easty fancy |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605039756595 |
Maxx, ranac anatomski, Girly shine
71.50 BAM
| Brend | Play |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828175816 |
| Dimenzije | 41 x 31 x 21 cm |
| Materijal | Poliester |
Foamy 10, predškolski ranac, Dog
44.00 BAM
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828179494 |
| Dimenzije | 21 x 9,5 x 30cm |
| Materijal | Eva pena |