Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Outdoor, tricikl, dinosaurus, roze
51.90 BAM
| Težina | 3.00 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 55.90 × 27.50 × 27.00 cm |
| Brend | Kengur |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828356703 |
| Boja | Roze |
| Dimenzije | 70 x 50 x 47 cm |
| Pol | Ženski |
| Uzrast | 3-8 godina |
| Nosivost | Do 50 kg |
Ivy girl, gumice za kosu, maca, 3K
1264 Drawing, blok za crtanje sa spiralom, A4, 180g, 50 lista
14.30 BAM
| Brend | Fabriano |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Italija |
Premium 50, sveska sa UV lakom, Crvena zvezda, A5, dikto, 50 lista
| Linijatura | Dikto |
|---|---|
| Nasumični odabir | Odabir motiva se odvija nasumičnim odabirom pri pakovanju |
| Brend | Best Buy |
| Format | A5 |
| Licenca | Crvena zvezda |
| Jedinica mjere | Komad |
| Barkod | 8605028800018 |
| Porijeklo | Slovenija |
Sticky, knjiga sa stikerima, moćne djevojčice
| Brend | Agato |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Jolly Glitter Paper, papir sa šljokicama, A4, 250g, 10K, odaberite nijansu
Cena od: 5.60 BAM
Odaberi opcije
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page