Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Crafty woody, kraft štipaljke, srce, drvo, 4K
Fino masa, masa za modelovanje, bijela, 500g
4.00 BAM
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Španija |
Stills, ram za fotografiju, metalni, venčanje, 13x18cm
| Brend | Takk |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Art Creation, vodena boja, set, pocket, 12K
29.50 BAM
| Brend | Royal Talens |
|---|---|
| Jedinica mjere | Set |
| Porijeklo | Holandija |
| Pol | Unisex |
| Barkod | 8712079408794 |
FRN2412, štafelaj, stoni, borovo drvo, plava
| Brend | Professional |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Turska |
Outdoor, tricikl, dinosaurus, roze
51.90 BAM
| Težina | 3.00 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 55.90 × 27.50 × 27.00 cm |
| Brend | Kengur |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828356703 |
| Boja | Roze |
| Dimenzije | 70 x 50 x 47 cm |
| Pol | Ženski |
| Uzrast | 3-8 godina |
| Nosivost | Do 50 kg |
DIY, puzzle, mini 3D, kengur
| Brend | Ozzo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Sunrise, naočare sa futrolom, Cars
11.95 BAM
| Brend | No brend |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Aktuelni dizajn | Automobili |
| Barkod | 8600828053091 |