Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Padolino, bojanka, Mickey mouse, A4
Pop brush Goya, četkica, okrugla, plava – odaberite veličinu
Cena od: 2.80 BAM
Odaberi opcije
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Exclusive 96, sveska, A4, dikto, 96 lista, Unique
4.50 BAM
| Brend | Play |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Srbija |
Crafty pearly, kraft perlice, fudbal, miks, 15K
Carteira, dječji novčanik sa trakom, Unicorn love
| Brend | Play |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828176202 |
| Dimenzije | 14 x 9 x 5 cm |
| Materijal | Poliester |
Aqua Stroke, četkica sa rezervoarom, ravna i okrugla, 3K
| Težina | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 42.30 × 40.10 × 0.14 cm |
| Brend | Junior |
| Model | Aqua Stroke |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828278326 |
Animal masky, maska od eva pjene, panda
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605000011111 |