Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Ultra brush, flomaster sa četkicom, 10K
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Neck, torbica, bež, 15x20cm
| Brend | Empire |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Tune, slušalice, bubice, hamburger i pomfrit
Star light 6, šljokice, trakice, miks, 6K
Limo, ranac predškolski, Free Kick
Lanard, metalni kontejner, oldtajmer, plava
| Brend | Takk |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Sky Lantern, leteći balon, miks boja
| Brend | Festa |
|---|---|
| Jedinica mjere | KOM |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605028889679 |
| Nasumični odabir | Da |
Outdoor, guralica, auto, roze
| Težina | 1.00 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 21.00 × 56.00 × 21.00 cm |
| Brend | Kengur |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828356727 |
| Pol | Ženski |
| Uzrast | Do 3 godine |
| Nosivost | 25 kg |
Cross pet, držač vreća za otpad, miks boja
| Brend | Takk |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828204561 |
SmartCase W, futrola za laptop, 13,3 inch, tropik
| Brend | Empire |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |