Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Crafty woody, kraft štipaljke, srce, drvo, 4K
SB05, torba za blok 5, Unicorn real
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828178572 |
| Dimenzije | 34 x 48 x 1.5 cm |
| Materijal | Poliester |
Art Creation, vodena boja, set, pocket, 12K
29.50 BAM
| Brend | Royal Talens |
|---|---|
| Jedinica mjere | Set |
| Porijeklo | Holandija |
| Pol | Unisex |
| Barkod | 8712079408794 |
Premium 50, sveska sa UV lakom, Crvena zvezda, A5, dikto, 50 lista
| Linijatura | Dikto |
|---|---|
| Nasumični odabir | Odabir motiva se odvija nasumičnim odabirom pri pakovanju |
| Brend | Best Buy |
| Format | A5 |
| Licenca | Crvena zvezda |
| Jedinica mjere | Komad |
| Barkod | 8605028800018 |
| Porijeklo | Slovenija |
Crafty pearly, kraft perlice, fudbal, miks, 15K
Alegria, LED lampa, slon, 25cm, miks
Pure light, mirišljava sveća, 450g, miks
| Težina | 1.63 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 12.00 × 12.00 × 12.30 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Pure Light |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828352897 |