Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Pure light, mirišljava sveća, 450g, miks
| Težina | 1.63 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 12.00 × 12.00 × 12.30 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Pure Light |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828352897 |
Case Fine 4, torbica za likovno, dječaci
Pure essence, mirišljava sveća, 400g, miks
| Težina | 0.96 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 13.60 × 13.50 × 8.30 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Pure Essence |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828352927 |
Sunrise, naočare sa futrolom, Cars
11.95 BAM
| Brend | No brend |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Aktuelni dizajn | Automobili |
| Barkod | 8600828053091 |
Yobo L, školska kreda, bijela, 100K
1.95 BAM
| Brend | Sazio |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Barkod | 8605028891283 |
| Porijeklo | Kina |
SmartCase W, futrola za laptop, 13,3 inch, tropik
17.00 BAM
| Brend | Empire |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Dably, rezač, Cat Paw
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Crafty pearly, kraft perlice, fudbal, miks, 15K
SB04, torba za blok 4, Minnie Mouse, Make it rainbows
| Brend | Best Buy |
|---|---|
| Licenca | Minnie Mouse |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828178558 |
| Dimenzije | 29 x 41.5 x 1.5 cm |
| Materijal | Poliester |