Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Pure essence, mirišljava sveća, 400g, miks
| Težina | 0.96 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 13.60 × 13.50 × 8.30 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Pure Essence |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828352927 |
Talent, torbica za patike sa sigurnosnim sistemom, T-Rex 1M
Grand, grafitna olovka sa zvijezdama, HB
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Jolly Glitter Paper, papir sa šljokicama, A4, 250g, 10K, odaberite nijansu
Cena od: 5.60 BAM
Odaberi opcije
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SB05, torba za blok 5, Paris Smile
Mini Cut, bušač, Jolly eva pena, 2.5cm, odaberite oblik
Cena od: 6.20 BAM
Odaberi opcije
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Varijacija | Bundeva, Detelina, Leptir, Mašna, Party, Pas, Patak, Srce, Zvezda |
|---|---|
| Aktuelni dizajn | Srce, Zvezda |
| Barkod | 8605028844494, 8605028844500, 8605028844517, 8605028844524, 8605028844531, 8605028844548, 8605028844555, 8605028844579, 8605028844586, 8605028844623, 8605028844630, 8605039784574, 8605039784604, 8605039784611, 8605039784628 |
| Brend | Junior |
| Jedinica mere | Komad |
Van Gogh acrylic, akrilna boja, kombinovani set 10K, 10 x 40ml
| Brend | Royal Talens |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Holandija |
| Pol | Unisex |
| Barkod | 8712079301729 |
Happy baloons, vodeni baloni, miks
| Brend | Ozzo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Mistral 20, kišobran, latica, dugi, 5 miks
| Težina | 0.33 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 83.80 × 12.50 × 5.30 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Mistral 20 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605039736757 |