Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Foamy, ranac predškolski, Fox
Aqua Stroke, četkica sa rezervoarom, ravna i okrugla, 3K
| Težina | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 42.30 × 40.10 × 0.14 cm |
| Brend | Junior |
| Model | Aqua Stroke |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828278326 |
Six six zero, igračka, autića, mix, 279
| Brend | Ozzo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Art Creation, vodena boja, set, pocket, 12K
29.50 BAM
| Brend | Royal Talens |
|---|---|
| Jedinica mjere | Set |
| Porijeklo | Holandija |
| Pol | Unisex |
| Barkod | 8712079408794 |
Outdoor, tricikl, dinosaurus, roze
51.90 BAM
| Težina | 3.00 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 55.90 × 27.50 × 27.00 cm |
| Brend | Kengur |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828356703 |
| Boja | Roze |
| Dimenzije | 70 x 50 x 47 cm |
| Pol | Ženski |
| Uzrast | 3-8 godina |
| Nosivost | Do 50 kg |