Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
B-109, hemijska olovka, crvena, 1mm, 50K
9.80 BAM
| Brend | Sazio |
|---|---|
| Jedinica mjere | Set |
| Barkod | 8605028892143 |
| Porijeklo | Kina |
Italy Bond, uvijač samoljepljivi, transparent, bijela, A4, 10K
3.60 BAM
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Set |
| Barkod | 8605028813865 |
| Porijeklo | Slovenija |
Ivory, etiketa, 32, 52.5 x 35, 100K, A4
Crafty pearly, kraft perlice, fudbal, miks, 15K
Pure essence, mirišljava sveća, 400g, miks
| Težina | 0.96 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 13.60 × 13.50 × 8.30 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Pure Essence |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828352927 |
Tala, igračka, dinosaurus na navijanje
32.00 BAM
| Aktuelni dizajn | Dinosaurus |
|---|---|
| Brend | Statovac |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Pol | Muški |
| Barkod | 8600828010520 |
SB05, torba za blok 5, Unicorn real
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828178572 |
| Dimenzije | 34 x 48 x 1.5 cm |
| Materijal | Poliester |
Exclusive 96, sveska, A4, karo, 96 lista, Unique
4.50 BAM
| Brend | Play |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Srbija |