Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Outdoor, tricikl, dinosaurus, roze
| Težina | 3.00 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 55.90 × 27.50 × 27.00 cm |
| Brend | Kengur |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828356703 |
| Boja | Roze |
| Dimenzije | 70 x 50 x 47 cm |
| Pol | Ženski |
| Uzrast | 3-8 godina |
| Nosivost | Do 50 kg |
1264 Drawing, blok za crtanje sa spiralom, A4, 180g, 50 lista
| Brend | Fabriano |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Italija |
Cross pet, držač vreća za otpad, miks boja
| Brend | Takk |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828204561 |
Crafty shapes, kraft oblici, vozila, miks, eva pjena, 8K
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| PDV | 20% |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605000011111 |
Cord magazine, stalak za dokumenta, crna
| Brend | Biro Time |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
SmartCase W, futrola za laptop, 13,3 inch, tropik
| Brend | Empire |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Rimini, kofer, ABS/PC, Joystick journey, 20 inch
| Brend | Empire |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |