Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Flowy baby, flašica za vodu, plastična, 350ml, miks, dječak
| Težina | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 9.50 × 8.30 × 17.50 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Flowy baby |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828278395 |
Art Creation, gvaš, set, 8K, 8 x 12ml
| Brend | Royal Talens |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Holandija |
| Pol | Unisex |
| Barkod | 8712079312923 |
Ultra brush, flomaster sa četkicom, 10K
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
1264 Drawing, blok za crtanje sa spiralom, A4, 180g, 50 lista
| Brend | Fabriano |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Italija |
Pop brush Eyck, četkica, okrugla, natural – odaberite veličinu
Cena od: 5.80 BAM
Odaberi opcije
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Heli stick, silikonski štapići, 18cm, 6K, odaberite nijansu
Cena od: 1.90 BAM
Odaberi opcije
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Varijacija | Miks boja, Srebrna, Transparentna, Zlatna |
|---|---|
| Barkod | 8605039776036, 8605039776043, 8605039776050, 8605039776067 |
| Boja | Miks, Srebrna, Transparentna, Zlatna |
| Brend | Junior |
| Jedinica mere | Komad |
Limo, ranac predškolski, Free Kick
Foamy 10, predškolski ranac, Dog
44.00 BAM
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828179494 |
| Dimenzije | 21 x 9,5 x 30cm |
| Materijal | Eva pena |
Maxx, ranac anatomski, Girly shine
71.50 BAM
| Brend | Play |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828175816 |
| Dimenzije | 41 x 31 x 21 cm |
| Materijal | Poliester |