Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Mistral 20, kišobran, latica, dugi, 5 miks
| Težina | 0.33 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 83.80 × 12.50 × 5.30 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Mistral 20 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605039736757 |
Crafty masky, papirna maska, leptir
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828104717 |
Dably, rezač, Cat Paw
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Italy Bond, uvijač samoljepljivi, transparent, bijela, A4, 10K
3.60 BAM
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Set |
| Barkod | 8605028813865 |
| Porijeklo | Slovenija |
Crafty woody, kraft dekoracija, jagode, drvo, 15K
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605000011111 |
SB04, torba za blok 4, Minnie Mouse, Make it rainbows
| Brend | Best Buy |
|---|---|
| Licenca | Minnie Mouse |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828178558 |
| Dimenzije | 29 x 41.5 x 1.5 cm |
| Materijal | Poliester |
Table, podloga za plastelin sa nožićem, 20x15cm
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |