Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Pure light, mirišljava sveća, 450g, miks
| Težina | 1.63 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 12.00 × 12.00 × 12.30 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Pure Light |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828352897 |
Foamy, ranac predškolski, Fox
Lippa, signir karmin, miks
Style Trend, čaša sa cjevčicom, plastična, metalik, 710ml, miks
11.45 BAM
| Težina | 0.23 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 10.20 × 10.40 × 25.00 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Style Trend |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828163998 |
Enlo 5, fascikla pismo, A5, dječak
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Crafty masky, papirna maska, leptir
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828104717 |