Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Yala baby, lutka, set, YL1914E
| Brend | Ozzo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Track City, igračka, staza sa vozovima, 69K
| Težina | 1.77 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 61.90 × 10.60 × 42.30 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Track City |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828236333 |
Business, rokovnik, svijetlo plava, B4
Ivory, etiketa, 32, 52.5 x 35, 100K, A4
SB05, torba za blok 5, Unicorn real
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828178572 |
| Dimenzije | 34 x 48 x 1.5 cm |
| Materijal | Poliester |
Correct, korektor sa četkicom, 9ml
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Alloy vehicle, igračka, metalni auto, miks
| Brend | Ozzo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Style Trend, čaša sa cjevčicom, plastična, 710ml, miks
14.45 BAM
| Brend | Takk |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |