Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Premium 50, sveska sa UV lakom, Crvena zvezda, A5, dikto, 50 lista
| Linijatura | Dikto |
|---|---|
| Nasumični odabir | Odabir motiva se odvija nasumičnim odabirom pri pakovanju |
| Brend | Best Buy |
| Format | A5 |
| Licenca | Crvena zvezda |
| Jedinica mjere | Komad |
| Barkod | 8605028800018 |
| Porijeklo | Slovenija |
SB04, torba za blok 4, Minnie Mouse, Make it rainbows
| Brend | Best Buy |
|---|---|
| Licenca | Minnie Mouse |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828178558 |
| Dimenzije | 29 x 41.5 x 1.5 cm |
| Materijal | Poliester |
Alegria, LED lampa, slon, 25cm, miks
Sketch & toon, crtaći blok, Crvena zvezda, br. 5, 10 listova
| Nasumični odabir | Odabir motiva se odvija nasumičnim odabirom pri pakovanju |
|---|---|
| Brend | Best Buy |
| Licenca | Crvena zvezda |
| Jedinica mjere | Komad |
| Barkod | 8605028806171 |
| Porijeklo | Srbija |
Max 707, marker permanent, kosi vrh, plava
Table, podloga za plastelin sa nožićem, 20x15cm
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Mistral 20, kišobran, latica, dugi, 5 miks
| Težina | 0.33 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 83.80 × 12.50 × 5.30 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Mistral 20 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605039736757 |