Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Educate, edukativna knjiga za djecu, bonton
| Brend | Agato |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Indija |
DIY, puzzle, mini 3D, jednorog
| Brend | Ozzo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
K-Block, kraft blok vellum, tačkasta, miks, 42K
Trolley, ranac sa točkićima, Spider-Man, Thwip
| Brend | Best Buy |
|---|---|
| Licenca | Spiderman |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828179906 |
| Dimenzije | 49 x 34 x 24 cm |
| Materijal | Poliester |
Pure essence, mirišljava sveća, 400g, miks
| Težina | 0.96 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 13.60 × 13.50 × 8.30 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Pure Essence |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828352927 |
Ultra black, drvena boja, trouglasta, 12K
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Brit 20, torbica, Shell
Pure light, mirišljava sveća, 450g, miks
| Težina | 1.63 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 12.00 × 12.00 × 12.30 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Pure Light |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828352897 |
MS, pečat RC-30, automatski, 30mm
| Brend | Spree |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Turska |
| Barkod | 8693238971062 |