Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Big stick, svjećice, srebrno bijela, 12K sa držačima
| Brend | Festa |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
SB05, torba za blok 5, Unicorn real
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828178572 |
| Dimenzije | 34 x 48 x 1.5 cm |
| Materijal | Poliester |
Crafty woody, kraft štapići, miks, drvo, 80mm, 50K
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Cristal L, lenjir, 20cm
| Brend | Sazio |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Barkod | 8605039706590 |
| Porijeklo | Srbija |
Graffiti diamonds, platno sa bockalicama Santorini, bijela, 30x40cm
9.20 BAM
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Animal masky, maska od eva pjene, panda
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605000011111 |
Mistral 20, kišobran, latica, dugi, 5 miks
| Težina | 0.33 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 83.80 × 12.50 × 5.30 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Mistral 20 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605039736757 |
Colorino, bojanka za djecu, harmonija boja
| Brend | Agato |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Indija |