Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Pop brush Monet, četkica, filbert, zelena – odaberite veličinu
Cena od: 1.70 BAM
Odaberi opcije
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Cross pet, kanap za igru , miks boja
3.95 BAM
| Brend | Takk |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828204622 |
Twilight, gumica za brisanje, mala, neon, miks
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Sketch & toon, crtaći blok, Crvena zvezda, br. 5, 10 listova
| Nasumični odabir | Odabir motiva se odvija nasumičnim odabirom pri pakovanju |
|---|---|
| Brend | Best Buy |
| Licenca | Crvena zvezda |
| Jedinica mjere | Komad |
| Barkod | 8605028806171 |
| Porijeklo | Srbija |
Heli stick 11, silikonski štapići u tubi, providni, 1.1×20 cm, 16K
5.60 BAM
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Outdoor, tricikl, dinosaurus, roze
51.90 BAM
| Težina | 3.00 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 55.90 × 27.50 × 27.00 cm |
| Brend | Kengur |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828356703 |
| Boja | Roze |
| Dimenzije | 70 x 50 x 47 cm |
| Pol | Ženski |
| Uzrast | 3-8 godina |
| Nosivost | Do 50 kg |
Crafty deco, kraft dugmići, cvjetići, 15mm, 20K
3.21 BAM
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605000011111 |
Pico, ilustrovana knjiga sa puzlama, Crvenkapa
8.20 BAM
| Brend | Agato |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Indija |