Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Style Trend, čaša sa cjevčicom, plastična, 710ml, miks
14.45 BAM
| Brend | Takk |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Heli stick 11, silikonski štapići, miks, 1.1x18cm, 6K
DIY, puzzle, mini 3D, Pas
| Brend | Ozzo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
1264 Drawing, blok za crtanje sa spiralom, A4, 180g, 50 lista
14.30 BAM
| Brend | Fabriano |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Italija |
Pop brush Eyck, četkica, okrugla, natural – odaberite veličinu
Cena od: 5.80 BAM
Odaberi opcije
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Aqua Stroke, četkica sa rezervoarom, ravna i okrugla, 3K
| Težina | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 42.30 × 40.10 × 0.14 cm |
| Brend | Junior |
| Model | Aqua Stroke |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828278326 |
Chic liquid, hemijska olovka, avokado, miks
Pure essence, mirišljava sveća, 400g, miks
| Težina | 0.96 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 13.60 × 13.50 × 8.30 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Pure Essence |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828352927 |
Pure light, mirišljava sveća, 450g, miks
| Težina | 1.63 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 12.00 × 12.00 × 12.30 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Pure Light |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828352897 |