Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Sky Lantern, leteći balon, miks boja
| Brend | Festa |
|---|---|
| Jedinica mjere | KOM |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605028889679 |
| Nasumični odabir | Da |
SB05, torba za blok 5, djevojčica, Fashion, Shiny
Fiesta pennanty, zastava, Peppa Pig
Outdoor, tricikl, dinosaurus, roze
| Težina | 3.00 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 55.90 × 27.50 × 27.00 cm |
| Brend | Kengur |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828356703 |
| Boja | Roze |
| Dimenzije | 70 x 50 x 47 cm |
| Pol | Ženski |
| Uzrast | 3-8 godina |
| Nosivost | Do 50 kg |
Exclusive 96, sveska, A4, dikto, 96 lista, Unique
| Brend | Play |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Srbija |
Tala, igračka, dinosaurus na navijanje
| Aktuelni dizajn | Dinosaurus |
|---|---|
| Brend | Statovac |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Pol | Muški |
| Barkod | 8600828010520 |
Lanard, metalni kontejner, oldtajmer, plava
| Brend | Takk |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Diamond, tehnička olovka, 0.5mm
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Barkod | 8605028859580 |
| Porijeklo | Kina |
Planetoid, globus, 26cm, Green
Italy Bond, uvijač samoljepljivi, transparent, bijela, A4, 10K
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Set |
| Barkod | 8605028813865 |
| Porijeklo | Slovenija |