Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Planetoid, globus, 26cm, Green
Foody, kutija za užinu, plastična, 550ml, T-rex 1m
Cross pet, činija za hranu, miks boja
| Brend | Takk |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828204592 |
Pop brush Eyck, četkica, okrugla, natural – odaberite veličinu
Cena od: 5.80 BAM
Odaberi opcije
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Lanard, metalni kontejner, oldtajmer, plava
| Brend | Takk |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Pribor za linorez, 3K
| Brend | Sazio |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Barkod | 8605039706767 |
| Porijeklo | Srbija |
Cross pet, držač vreća za otpad, miks boja
| Brend | Takk |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828204561 |
Outdoor, guralica, auto, roze
| Težina | 1.00 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 21.00 × 56.00 × 21.00 cm |
| Brend | Kengur |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828356727 |
| Pol | Ženski |
| Uzrast | Do 3 godine |
| Nosivost | 25 kg |