Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Heli stick 11, silikonski štapići, miks, 1.1x18cm, 6K
Premium 50, sveska sa šljokicama, Minnie Mouse, A4, blanko, 50 lista
Sunrise, naočare sa futrolom, Cars
11.95 BAM
| Brend | No brend |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Aktuelni dizajn | Automobili |
| Barkod | 8600828053091 |
Track City, igračka, staza sa vozovima, 69K
| Težina | 1.77 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 61.90 × 10.60 × 42.30 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Track City |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828236333 |
Cubitos 20, kalkulator, transparent, miks
SB04, torba za blok 4, Minnie Mouse, Make it rainbows
| Brend | Best Buy |
|---|---|
| Licenca | Minnie Mouse |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828178558 |
| Dimenzije | 29 x 41.5 x 1.5 cm |
| Materijal | Poliester |
Heli stick 11, silikonski štapići u tubi, providni, 1.1×20 cm, 16K
5.60 BAM
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Stills, ram za fotografiju, metalni, venčanje, 13x18cm
| Brend | Takk |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Crafty woody, kraft štapići, miks, drvo, 80mm, 50K
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |