Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Ivy girl, gumice za kosu, maca, 3K
SB05, torba za blok 5, Unicorn real
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828178572 |
| Dimenzije | 34 x 48 x 1.5 cm |
| Materijal | Poliester |
Indice, blokčić, samoljepljiv, 20 lista, 3K, miks
| Brend | Biro Time |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
TickTale, budilnik, 12cm, crna
23.90 BAM
Pop brush Eyck, četkica, okrugla, natural – odaberite veličinu
Cena od: 5.80 BAM
Odaberi opcije
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Style Trend, čaša sa cjevčicom, plastična, metalik, 710ml, miks
11.45 BAM
| Težina | 0.23 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 10.20 × 10.40 × 25.00 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Style Trend |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828163998 |