Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Mistral 20, kišobran, latica, dugi, 5 miks
| Težina | 0.33 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 83.80 × 12.50 × 5.30 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Mistral 20 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605039736757 |
Dream magic cube, magična kocka, kišobran, miks
| Brend | Ozzo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Crafty masky, papirna maska, leptir
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828104717 |
Enlo 5, fascikla pismo, A5, dječak
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Trolley, ranac sa točkićima, Spider-Man, Thwip
| Brend | Best Buy |
|---|---|
| Licenca | Spiderman |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828179906 |
| Dimenzije | 49 x 34 x 24 cm |
| Materijal | Poliester |
Twilight, gumica za brisanje, mala, neon, miks
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
SB04, torba za blok 4, Spider-Man, Job for Spider-Man
| Brend | Best Buy |
|---|---|
| Licenca | Spiderman |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828178541 |
| Dimenzije | 29 x 41.5 x 1.5 cm |
| Materijal | Poliester |
Cross pet, teniska loptica sa trakom, miks boja
3.95 BAM
| Brend | Takk |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828204530 |
Sticky, knjiga sa stikerima, moćne djevojčice
| Brend | Agato |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |