Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Ultra brush, flomaster sa četkicom, 10K
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Standart canvas, dečiji blind ram, set, 25 x 25cm
| Težina | 0.26 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 25.30 × 25.40 × 1.80 cm |
| Brend | Professional |
| Licenca | Student |
| Model | Standart canvas |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828117809 |
Double decker, pernica puna, 2 zipa, Let’s play
16.20 BAM
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828177193 |
| Dimenzije | 12.5 x 19.5 x 5 cm |
| Materijal | Poliester |
Ivory, etiketa, 16, 105 x 37,125, 100K, A4
Italy Bond, uvijač samoljepljivi, transparent, bijela, A4, 10K
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Set |
| Barkod | 8605028813865 |
| Porijeklo | Slovenija |
Foody, kutija za užinu, plastična, 550ml, T-rex 1m
FRN2412, štafelaj, stoni, borovo drvo, roze
23.51 BAM
| Brend | Professional |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Turska |