Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Mini Cut, bušač, Jolly eva pena, 2.5cm, odaberite oblik
Cena od: 6.20 BAM5.19 BAM
Odaberi opcije
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Varijacija | Bundeva, Detelina, Leptir, Mašna, Party, Pas, Patak, Srce, Zvezda |
|---|---|
| Aktuelni dizajn | Srce, Zvezda |
| Barkod | 8605028844494, 8605028844500, 8605028844517, 8605028844524, 8605028844531, 8605028844548, 8605028844555, 8605028844579, 8605028844586, 8605028844623, 8605028844630, 8605039784574, 8605039784604, 8605039784611, 8605039784628 |
| Brend | Junior |
| Jedinica mere | Komad |
Jolly Color Crepe Paper, krep papir, 50 x 200cm, odaberite nijansu
Cena od: 0.85 BAM
Odaberi opcije
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Varijacija | Bela, Braon, Crna, Crvena, Crvena losos, Crvena vino, Duga, Indigo plava, Ljubičasta, Maslinasto zelena, Narandžasta, Pastel roze, Pastel zelena, Plava, Roze, Siva, Svetlo braon, Svetlo ljubičasta, Svetlo plava, Svetlo tirkiz, Svetlo zelena, Svetlo žuta, Tamno braon, Tamno crvena, Tamno ljubičasta, Tamno narandžasta, Tamno roze, Tamno zelena, Tamno žuta, Tirkiz, Zelena, Žuta |
|---|---|
| Barkod | 8605028832309, 8605028832323, 8605028832347, 8605028832354, 8605028832361, 8605028832378, 8605028832385, 8605028832392, 8605028832408, 8605028832415, 8605028832422, 8605028832439, 8605028832736, 8605028832750, 8605028869541, 8605028869558, 8605028869565, 8605028869572, 8605028869589, 8605028869596, 8605028869602, 8605028869619, 8605028869626, 8605028869633, 8605028869640, 8605028869657, 8605028869664, 8605028869671, 8605028869688, 8605028869695, 8605028869701 |
| Boja | Bela, Braon, Crna, Crvena, Ljubičasta, Miks, Narandžasta, Plava, Roze, Siva, Zelena, Žuta |
| Brend | Junior |
| Jedinica mere | Komad |
Be Organized, kutija za odlaganje sa poklopcem, 3K
29.00 BAM
| Brend | Biro Time |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Crafty ruby, kraft konfete, pčelice, 15 x 17mm, 14g
1.70 BAM
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| PDV | 20% |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605000011111 |
Standart canvas, dečiji blind ram, set, 25 x 25cm
| Težina | 0.26 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 25.30 × 25.40 × 1.80 cm |
| Brend | Professional |
| Licenca | Student |
| Model | Standart canvas |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828117809 |
Flowy baby, flašica za vodu, plastična, 350ml, miks, dječak
| Težina | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 9.50 × 8.30 × 17.50 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Flowy baby |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828278395 |