Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Foamy, ranac predškolski, Fox
Track City, igračka, staza sa vozovima, 69K
| Težina | 1.77 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 61.90 × 10.60 × 42.30 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Track City |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828236333 |
SmartCase W, futrola za laptop, 13,3 inch, tropik
17.00 BAM
| Brend | Empire |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
1264 Drawing, blok za crtanje sa spiralom, A4, 180g, 50 lista
14.30 BAM
| Brend | Fabriano |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Italija |
Pico, ilustrovana knjiga sa puzlama, Crvenkapa
8.20 BAM
| Brend | Agato |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Indija |
Candela, svjećica, jednorog
| Brend | Festa |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Opal, planer tabla sa priborom za pisanje, Mojito
Rivera 207, pernica, Military
Six six zero, igračka, autića, mix, 279
| Brend | Ozzo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Mistral 20, kišobran, latica, dugi, 5 miks
| Težina | 0.33 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 83.80 × 12.50 × 5.30 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Mistral 20 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605039736757 |