Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Sunrise, naočare sa futrolom, Cars
11.95 BAM
| Brend | No brend |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Aktuelni dizajn | Automobili |
| Barkod | 8600828053091 |
Star light 6, šljokice, miks, 6K
5.80 BAM
Indice, blokčić, samoljepljiv, 20 lista, 3K, miks
| Brend | Biro Time |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Ivy girl, gumice za kosu, maca, 3K
Outdoor, tricikl, dinosaurus, roze
51.90 BAM
| Težina | 3.00 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 55.90 × 27.50 × 27.00 cm |
| Brend | Kengur |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828356703 |
| Boja | Roze |
| Dimenzije | 70 x 50 x 47 cm |
| Pol | Ženski |
| Uzrast | 3-8 godina |
| Nosivost | Do 50 kg |
Cross pet, držač vreća za otpad, miks boja
2.45 BAM
| Brend | Takk |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828204561 |
Helve 10, ručni držač za selotejp
| Brend | No brend |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605039774315 |