Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Van Gogh acrylic, akrilna boja, kombinovani set 10K, 10 x 40ml
| Brend | Royal Talens |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Holandija |
| Pol | Unisex |
| Barkod | 8712079301729 |
Weapon play set, igračka, bomba, miks
| Brend | Ozzo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Pure essence, mirišljava sveća, 400g, miks
| Težina | 0.96 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 13.60 × 13.50 × 8.30 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Pure Essence |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828352927 |
Ivory, etiketa, 32, 52.5 x 35, 100K, A4
Graffiti diamonds, platno sa bockalicama Santorini, bijela, 30x40cm
9.20 BAM
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Carteira, dječji novčanik sa trakom, Unicorn love
| Brend | Play |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828176202 |
| Dimenzije | 14 x 9 x 5 cm |
| Materijal | Poliester |
Style Trend, čaša sa cjevčicom, plastična, 710ml, miks
14.45 BAM
| Brend | Takk |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |